Klub Kiállítás 2019

 2019 november 30.-án tartottuk Budapesten.

EREDMÉNYEK:

 

Fajta Kategória Kutya neve Tulajdonos
Airedale terrier fiatal kan Anthonio Primaserenissima Dalmai Krisztina
Airedale terrier fiatal szuka Aisha Primaserenissima Dalmai Krisztina
Bedlington terrier fiatal kan Ercole Diamond Lamb Klebniczki Barbara
Bedlington terrier felnőtt szuka Out Of Fire Bos Grunniens Klebniczki Barbara
Border terrier fiatal kan Atom Ant from Land of Tethys Varga Attila
Border terrier fiatal szuka Adra the Star from Land of Thetys Csecserits Beáta
Drótszőrű foxterrier fiatal kan Foxtans Son of a Bitch Takács Attila
Simaszőrű foxterrier felnőtt kan Agria Fame of Fortune Korózs Bálint
Simaszőrű foxterrier felnőtt szuka Agria Lady Madonna with Belfox Korózs Bálint
Jack russell terrier fiatal kan Kaszavölgyi-Fürge Kody Farádi Jószef
Jack russell terrier felnőtt szuka Kaszavölgyi-Fürge Bon-Bon Farádi Jószef
Kerry Blue terrier felnőtt kan Dinnyésvárosi Undercover Agent Tajtiné Burovincz Katalin
Kerry Blue terrier felnőtt szuka Runbaby’s Aura Indigo Blue Hegyaljai Melinda
Parson Russell fiatal kan Lando Happy Rogue Fehér Nikoletta
Skót terrier felnőtt szuka Femme Fatale du Moulin de McMonique Nyilassy Rita
Welsh terrier felnőtt kan Samurai Sunshine at Eskwyre Denk Csaba
West Highland White terrier felnőtt kan Bogarhazi New Fashion Tóth Mónika
West Highland White terrier fiatal szuka Hafanana du Moulin de McMonique Tóth Mónika
TOP TERRIER
1. Kerry-Blue terrier felnőtt kan Dinnyésvárosi Undercover Agent Tajtiné Burovincz Katalin
2. Bedlington terrier felnőtt szuka Out Of Fire Bos Grunniens Klebniczki Barbara
3. Border terrier fiatal kan ATOM ANT from Land of TETHYS Varga Attila
TOP KENNEL
1. Kaszavölgyi-Fürge Jack Russell terrier kennel Farádi József
2. Dinnyésvárosi Kerry-Blue terrier kennel Burovincz Katalin
3. Swaledale Airedale terrier kennel Oláh Tünde

 

 

 

Klub Kiállítás 2018

 2018 július 2.-án tartottuk Budapesten.

5 országból érkező nevezőket, két neves Terrier Specialista bírálta. Meghívott bíráink Lengyelországból érkeztek hozzánk.

Délelőtti Klubkiáltáson Agneiszka Nowak Patyniak végezte a bírálatot, a délutáni Speciál CAC-on Lukasz Pawlowski rangsorolta a nevezőket.  

A délelőtti és délutáni program között Svédasztalos Büfével vendégeltük meg a kiállítókat. 

EREDMÉNYEK:

Junior handlerek versenye 

Bíró: Korózs András 

  1. Denk Kolos 

Kutyapár

Bíró: Lukasz Pawlowski (Pl)

  1. Bedlington terrier – Jumper Hunter Heavenly Summer & Kinterra Miracle in Your Life, tul: Gortva Zoltán 
  2. West Highland White terrier – Bogárházi Red Bull & Bogárházi Red Rose, tul: Kotlás Sarnyai Zita 
  3. Jack Russell terrier – Stand By Me JR von Liechtenstein & Forever Love JR von Liechtenstein, tul: Kozák Judit 

Tenyészcsoport

Bíró: Lukasz Pawlowski (Pl)

West Highland White terrier – Bogárházi, teny: Kotlas Sarnyai Zita 

Klub kiállítás Best In Show programja: 

Bíró: Lukasz Pawlowski (Pl)

Minor Puppy BIS 

  1. Deeply Fall’n Love Terra Alite, Skót terrier, tul: Katerina Firlova 
  2. Velvety Time Travel Romance, Bedlington terrier, tul: Gortva Zoltán 
  3. Dinnyésvárosi Undercover Agent, Kerry Blue terrier t: Tajtiné Burovincz Katalin 

Puppy BIS

  1. Kaszavölgyi-Fürge Bon-Bon, Jack Russell terrier, tul: Farádi József
  2. Ursina Garden Calypsa, Bedlington terrier, tul: Kiss Sándor 
  3. Princes Blue, Kerry Blue terrier, tul: Kállai Zsuzsanna 

Veterán BIS 

  1. Forever Live JR von Liechtenstein, Jack Russell terrier, tul: Kozák Judit 
  2. Badacsonyalja Elastic, Kerry Blue terrier, tul: Kállai Zsuzsanna, Panyik Tóth Éva Anna
  3. Coral Bay Del Benaco, Lakeland terrier, tul: Gyebnár Sarolta 


Junior Best In Show 

  1. Agria Tinkerbell, Foxterrier drótszőrű, tul: Gleisz Béla
  2. Zorro from Michel, Welsh terrier, tul: Denk Csaba
  3. Kaszavölgyi-Fürge Yoko, Jack Russell terrier, tul: Farádi József

Best In Show

  1. Mariss Kozirnoy Tuz, Skót terrier, tul: Katerina Firlova
  2. Agria Tinkerbell, Foxterrier drótszőrű, tul: Gleisz Béla 
  3. Zorro from Michel, Welsh terrier, tul: Denk Csaba Speciál

Terrier Special CAC kiállítás 

Bíró: Agnieszka Nowak-Patyniak (Pl)

Minor Puppy BIS 

  1. Velvety Time Travel Romance, Bedlington terrier, tul: Gortva Zoltán 
  2. Dinnyésvárosi Undercover Agent, Kerry Blue terrier t: Tajtiné Burovincz Katalin
  3. Dinnyésvárosi Unique Little Sunshine, Kerry Blue terrier t: Tajtiné Burovincz Katalin 

Puppy BIS 

  1. Kaszavölgyi-Fürge Bon-Bon, Jack Russell terrier, tul: Farádi József 
  2. Princes Blue, Kerry Blue terrier, tul: Kállai Zsuzsanna 

Veterán BIS

  1. Coral Bay Del Benaco, Lakeland terrier, tul: Gyebnár Sarolta 
  2. Badacsonyalja Elastic, Kerry Blue terrier, tul: Kállai Zsuzsanna, Panyik Tóth Éva Anna 
  3. Foxi-Maxi Roberto, Foxterrier simaszőrű, tul: Petres Eszter 
  4. IV. Forever Live JR von Liechtenstein, Jack Russell terrier, tul: Kozák Judit 

Junior BIS 

  1. Music’n Divine of New Deal, Yorkshire terrier, tul: Radvánszky Katalin 
  2. Zorro from Michel, Welsh terrier, tul: Denk Csaba 
  3. Kaszavölgyi-Fürge Yoko, Jack Russell terrier, tul: Farádi József

BIS

  1. Agria Betty Barclays, Foxterrier simaszőrű, tul: Korózs Bálint 
  2. Mariss Kozirnoy Tuz, Skót terrier, tul: Katerina Firlova 
  3. Beverly Hills of the Aire Victory, Airedale terrier, tul: Bertie & Peter Spronck